Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
iPhone 6 Batarya Değişimi Ankara – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-994">

iPhone 6 Batarya Değişimi Ankara

iPhone 6 Pil (Batarya) Değişimi
Bu telefon şarj tutmuyor, batarya öldü galiba, telefon hemen kapanıyor, telefon şarjda bile kapanıyor ve günde 2 -3 kere iPhone’u şarja mı takıyorsunuz?
Müşterilerimizin bu şikâyetleri her geçen gün farklı sorularla karşımıza çıkmakta bu işin formülü belli pil (batarya) değişimi unutmayalım ki bataryanın belli bir ömrü vardır ve birkaç sene içerisinde ilk günkü performansı almak maalesef mümkün değildir.
iPhone 6 pil (batarya) değişiminde önemli olan husus cihazın söküm ve birleştirme işlemidir. Cihaz sökümü ile alakalı durumlarda mutlaka uzman teknik servis elemanlarına bırakılmalıdır. Telefonunuzun pilini değiştirirken istem dışı olarak daha büyük arızalara yol açabilirsiniz biz bu işlemi Sarsan İletişim olarak 15 dakikada yapıp test işleminden sonra 6 ay parça garantili şekilde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.

iPhone 6 Batarya Değişimi Ankara

iPhone 6 pil (batarya) Değişimi Garanti Süresi 
Sarsan İletişim güvencesi altında servisimizde değiştirilen iPhone 6 pil (batarya) değişiminde 6 ay parça garantisi vardır. 6 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.

iPhone 6 pil (batarya) Değişimi Süresi 

Sarsan İletişim güvencesi altında servisimizde değiştirilen iPhone 6 pil (batarya) değişimi 15 dakika (testleri dâhil) içerisinde montajı yapılır ve cihazınızı kullanıma hazır hale getiririz. 

iPhone 6 pil (batarya) Değişimi Kurye Hizmeti 

iPhone Servis Ankara

Sarsan İletişim anlaşmalı kargo şirketleri ile Türkiye’nin bütün illerinden gelen iPhone telefonlarınızın her türlü sorununu uzman kadrosu ile gidermekte.
İşiniz acil ise motorlu kurye seçeneğimizde mevcuttur.

DETAYLI BİLGİ 
Detaylı bilgi sahibi olabilmek için 03122291572 – 03122316081  numaralı telefonlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ WHATSAPP DESTEK İÇİN 05068003000 LÜTFEN REHBERİNİZE KAYDEDİN.


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz