Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
iPhone Dokunmatik Entegre Değişimi – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-225">

iPhone Dokunmatik Entegre Değişimi

iPhone 6 Dokunmatik Entegre Değişimi
iPhone cihazlarında sıkça karşılaşılan sorunlardan bir tanesi dokunmatik alanın çalışmaması, dokunmatiğin bir kısmının basmaması ya da dokunmatik alanın kendi kendine basması olarak verilebilir. Bununla birlikte cihaz dokunmatiği bazen çalışır bazen de çalışamaz hale gelebilmektedir.

Yukarıdaki sorunla karşılaşılmasının iki sebebi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi dokunmatik entegresi arızalanması diğeri ise direk ekranda yaşanan problemlerdir. Dokunmatik entegre değişimi ya da ekran değişimi yapılarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

iPhone Dokunmatik Entegre Sorunu

iPhone cihazlarında anakart üzerindeki dokunmatik alanın çalışmasını sağlayan entegreler (Touch IC) bulunmaktadır. Bu entegrelerde meydana gelen arızalanmalar (yerinden çıkması, çatlaması, yanması ve benzeri) dokunmatik alanın çalışmamasına sebebiyet verebilmektedir. Hatta bununla birlikte ekranda farklı çizgilerin çıkmasına da sebebiyet verebilir. Ekran değişimi yapıldığında sorun çözülecek zannedilir ancak ne kadar ekran denenirse denensin aynı sorun yine de devam edecektir.

Çözüm yolu ise dokunmatik entegresinin değiştirilmesidir. Oldukça küçük bir parçadır ve entegre değişimi kesinlikle uzman ve tecrübeli teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Bununla birlikte gerekli tüm teknik servis koşulları sağlanmış olmalıdır.

iPhone 6 Dokunmatik Entegre Değişimi Kurye Hizmeti 

Sarsan İletişim anlaşmalı kargo şirketleri ile Türkiye’nin bütün illerinden gelen iPhone telefonlarınızın her türlü sorununu uzman kadrosu ile gidermekte.
İşiniz acil ise motorlu kurye seçeneğimizde mevcuttur.

DETAYLI BİLGİ 
Detaylı bilgi sahibi olabilmek için 03122291572 – 03122316081  numaralı telefonlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ WHATSAPP DESTEK İÇİN 05068003000 LÜTFEN REHBERİNİZE KAYDEDİN.


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz