Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
iPhone Servis Ankara – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-761">

iPhone Servis Ankara

iPhone Teknik Servis Ankara (SARSAN İLETİŞİM)

iPhone Ankara Teknik Servisi, Sarsan İletişim bünyesinde 2007 Eylül ayından bugüne kadar Ankara Necatibey Caddesi 4-22 adresimizde faaliyet göstermektedir. Firmamızın faaliyet alanlarından en önemlisi ise Apple markalı ürünlerde özel teknik servis hizmetlerinin yürütülmesidir. iPhone modeliniz ne olursa olsun (iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone 10)Alanında deneyimli tekniker kadromuz ile ANKARA merkezli olarak tüm Türkiye illerine ücretsiz kargo desteğimiz ile teknik servis hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra, verdiğimiz hizmetlerde daima en iyiyi sunmayı ilke edinen firmamız, orijinal yedek parça kullanarak hizmet kalitesinden ödün vermemektedir.

Servisimiz daima hizmet aşamasında müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Verilen servis daima titizlik ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmalıdır. Bu sebepten ötürü fiyat politikamız piyasada rekabetçi ve en kaliteli ürünü en hesaplı şekilde müşteriye sunmaktır. Yapılan işlemler sonucunda müşterilerimiz gönül rahatlığı ile tamir gören cihazlarını uzun süreler kullanabilirler.

iPhone Teknik Servis merkezinde teslim alınan iPhone cihazlar için iş akış prosedürümüz:

Tarafınızdan servisimize teslim edilen cihazınız, teknik servis personelimiz tarafından ön inceleme yapılarak arıza durumu anlaşılır, daha sonra size fiyat ve zaman bilgisi iletilir, onaylamanız durumunda arızanın boyutuna bağlı olarak verilen süre içerisinde onarım ve test işlemleri tamamlanarak cihazınız teslim edilir.

iPhone Ankara Teknik Servis ücretsiz kargo hizmetimizle tüm Türkiye’den elimize ulaşan cihazlarınız için iş akış prosedürümüz :

Sorunlu cihazlarınızın iPhone Ankara Teknik Servis’imize ulaştığı andan itibaren kayıt altına aldıktan sonra, cihazınız ön incelemeye tabi tutulur, bunun neticesinden çıkan onarım / değişim siz değerli müşterilerimizin onayına sunulur, onaylanmayan cihazlarınız her hangi bir arıza tespit ücreti talep edilmeksizin, size kargo ile iade edilir. Onaylanan cihaz, arızanın boyutunu bağlı olarak en kısa sürede tarafınıza teslim edilir.

iPhone Teknik Servis bünyesinde, yapılan tüm tamirat, onarım hataları ve parçalar 6 ay servisimiz garantisi altındadır.

iPhone Teknik Servis olarak  faaliyet alanlarımız,

iPhone Teknik Servis, iPad Teknik Servis, Mac Teknik Servis

DETAYLI BİLGİ 
Detaylı bilgi sahibi olabilmek için 03122291572 – 03122316081  numaralı telefonlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ WHATSAPP DESTEK İÇİN 05068003000 LÜTFEN REHBERİNİZE KAYDEDİN.


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz