Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
iPhone Servis Ankara Hoparlör Değişimi – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-984">

iPhone Servis Ankara Hoparlör Değişimi

iPhone 8 Plus Hoparlör Değişimi

iPhone 8 Plus Hoparlör Değişimi, servisimizde bulunan Apple teknisyenlerimiz tarafından 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. iPhone 8 Plus Hoparlör Değişim süresi, tamir sonrası testler dahil, 25 dakikadır.

iPhone 8 Plus hoparlöründen az ses çıkıyor ve hiç ses çıkmıyor diyorsanız servisimizden destek alabilirsiniz. Hoparlör altında bulunan toz filtresinin ses gözeneklerini kapatması sonucunda iPhone 8 Plus hoparlör bölümünden olması gerekenden daha az ses çıkmaya başlar. Hoparlör filtresinde biriken tozu (geçici bir süre için) kendi imkanlarınızla temizleyebilirsiniz. Ancak temizleme işlemini Üfleme veya Fön Makinesi Tutma şeklinde yapmayınız. Bu işlem tozların içeri kaçmasına ve daha büyük sorunların ortaya çıkmasına sebeb olabilir.

iPhone 8 Plus cihazlarında yaşanan her ses sorunu donanımsal bir müdahale gerektirmeyebilir. Eğer iPhone’unuzda çarpma, düşme, sıvı teması veya çok fazla toza maruz kalma durumları olmamışsa ama hoparlöründe sorun yaşıyor iseniz bu sorun yazılımsal müdahaleler ile çözülebilir.

iPhone Teknik Servis Hizmetleri Ankara

iPhone 8 Plus hoparlöründe karşılaşılan sorunlar

iPhone’da karşıdan arama geldiğinde bazen sesli çalıyor, bazen de sesi açık olmasına rağmen ses çıkmıyor.
iPhone 8 Plus kulaklık takılı gibi görünüyor. Ses butonlarına bastığımda kulaklık sesi veriyor gibi görünüyor. Oysa ki iPhone’a kulaklık takılı değil. Bu nedenle iPhone’dan ses çıkmıyor.
iPhone 8 Plus karşıdan gelen aramayı hoparlöre aldığımda sesi duyamıyorum.
iPhone 8 Plus çalarken sorun yok ama video izlerken ses çıkmıyor.
iPhone 8 Plus dan müzik dinlerken, ses cızıltılı çıkıyor.
Hoparlörü çalışmayan veya arızalı çalışan iPhone 8 Plus kullanıcıları bu konuda iPhone Servisimizden çözüm alabilirler.

Toz filtresinin temizlenmesi (Bu işlemin hem arkadan hem de önden yapılması gereklidir) veya hoparlörün değişimi uzmanlık gerektirir. iPhone 8 Plus hoparlör değişimi ve iPhone 8 Plus ses sorunlarının çözümü için servisimize gelerek destek alabilirsiniz. Ankara dışında olan veya servisimize gelemeyecek durumunda olan kullanıcılar, Ücretsiz Kargo seçeneğinden faydalanabilirler.

iPhone 8 Plus Hoparlör ve Mikrofon Seti

iPhone 8 Plus Hoparlör Özellikleri

iPhone 8 Plus ın altında şarj soketi, hoparlör ve mikrofon bulunuyor. Mikrofon ile şarj soketi aynı parça üzerinde bulunur. Ancak iPhone 8 Plus hoparlörü ayrı olarak değiştirilebilir. iPhone 8 Plus’ta stereo ses üretebilmek için hem ana hoparlör hem de kulaklık hoparlörü birlikte kullanılır. iPhone nun alt kısmında bulunan ana hoparlörü değiştirmek ses kısıklığı veya düşük ses kalitesi sorununu düzeltmek için yeterli olacaktır.

Tüm bu işlemler tecrübe ve uzmanlık gerektirir. iPhone 8 Plus Hoparlör değişimi, servisimizde bulunan konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Bu işlem için randevu almanıza gerek yoktur. Servisimizde gelip en fazla 25 dakika içinde cihazınızı teslim alabilirsiniz.

iPhone 8 Plus Hoparlör Değişimi Hakkında Sorular

  • iPhone 8 Plus hoparlör değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone 8 Plus hoparlör değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi back-up almanızı öneririz.

  • iPhone 8 Plus hoparlörünün patladığını nasıl anlarız?

Hoparlörden ses gelmiyor ise veya cızırtılı ses geliyor ise iPhone 8 Plus hoparlörü büyük ihtimalle bozulmuştur. Servisimize gelerek ücretsiz hasar tespiti yaptırabilirsiniz.

  • iPhone 8 Plus şarj sorunu yaşıyorum. Ama hoparlörden de ses çıkmıyor. Sorun ne olabilir?

Bazı durumlarda sadece şarj soketi bozuk olabilir. Hoparlör çalışıyor ama şarj soketi bozuk ise dışarıya ses çıkmayabilir. Bu durumun tespiti için servisimizde ücretsiz hasar tespiti yaptırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Sarsan İletişim pazar günleri de açık mı?

Pazartesiden Cumartesiye kadar saat 09.00-19.00 Saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

PAZAR GÜNLERİ KAPALIYIZ.

  • iPhone Teknik Servis Ankara, Sarsan İletişim nerede?

iPhone Servis Ankara yol tarifi için aşağıdaki linke tıklayınız.

YOL TARİFİ

  • Değiştirilen iPhone yedek parçalarının garanti süresi ne kadardır?

Servisimizde değiştirilen iPhone parçalarının garanti süresi 6 aydır.

Servisimizde sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için randevu almanıza gerek yoktur.


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz