Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
iPhone X Ekran Değişimi Ankara – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-987">

iPhone X Ekran Değişimi Ankara

iPhone X Kırık Cam Değişimi

iPhone X ön cam değişimi, 6 ay Sarsan İletişim garantisi ile birlikte yapılır. iPhone X ekran değişimi servimizdeki uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. iPhone X cam değişim süresi, tamir sonrası testler dahil, 30 dakikadır.

iPhone Teknik Servis Hizmetleri Ankara

iPhone X Ekran Değişimi

iPhone X ekranın arkasına yapıştırılmış birleşik kulaklık hoparlör + sensör birinleri bulunur. Bu birimler iPhone’unuz ile eşleştirilmiştir, iPhone X ekran değiştirme sırasında eski ekranınızdan yeni ekranınıza aktarılması gerekir. Biyometrik Face ID güvenlik özelliğinin bir parçası da içerir. Eğer bu parça zarar görmüş veya değiştirilmişse, Face ID özelliği çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle bu işlem sırasında bu bileşenlerin herhangi birinin zarar görmeden özenle değiştirilmesi gerekir. Eğer bu birimlerden her hangi biri zarar görmüş ise Face ID işleminin geri yüklenmesi sadece Apple tarafından yapılabilir. Bu konuda uzman olmadığını düşündüğünüz servislere iPhone unuzu tamir ettirmemenizi tavsiye ederiz.

Servisimize gelerek iPhone X onarım işlemini yaptırabilirsiniz. Servisimize gelemeyecek durumda olan kullanıcılar için de ayrıca Motor Kurye ve Kargo seçenekleri ile hizmet sunmaktayız.

iPhone X Ekran Değişimi Hakkında Sorular

  • iPhone X öncamı değiştiği için dokunmatik özelliğinde kayıp oluşur mu?

iPhone X öncam, ekran ve dokunmatiği bütünleşiktir ve tamir sonrasında bu parçaların tümü değişmiş olur. iPhone X ekran değişiminin ardından dokunmatik hassasiyetinde herhangi bir kayıp oluşmaz.

  • iPhone X ekran değişimi yaptırınca iPhone içindeki bilgilerim silinir mi?

iPhone X ekran değişimi tamamen donanımsal bir işlemdir. Bu işlem esnasında bilgileriniz kaybolmaz. Yine de herhangi bir bilgi kaybı yaşamamanız için ekran değişimi öncesi back-up almanızı öneririz.

  • iPhone X ekranı değiştirildiğinde Face ID (yüz tanıma özelliği) özelliği etkilenir mi?

iPhone X ekranın arkasına yapıştırılmış birleşik kulaklık hoparlör + sensör birinleri bulunur. Bu birimler iPhone’unuz ile eşleştirilmiştir, bu nedenle ekran değiştirme sırasında eski ekranınızdan yeni ekranınıza aktarmanız gerekir. Biyometrik Face ID güvenlik özelliğinin bir parçası da içerir. Eğer bu parça zarar görmüş veya değiştirilmişse, Face ID özelliği çalışmaz duruma gelir. Bu nedenle bu prosedür sırasında bu bileşenlerin herhangi birinin zarar görmeden özenle değiştirilmesi gerekir. Eğer bu birimlerden her hangi biri zarar görmüş ise Face ID işleminin geri yüklenmesi sadece Apple tarafından yapılabilir.

  • Düşmeden dolayı iPhone X kasasında yamulma ve çizikler oluştu. Ekran değişimine engel olur mu?

iPhone X ekran değişimi öncesi yaptığımız önemli kontrollerden biri de iPhone kasasının deformasyonudur. Eğer kasaki ezik ve yamukluklar ekranın oturmasını engelliyorsa, bu deformasyonu mümkün olduğunca gideriyoruz (ücretsiz olarak).

  • Apple iPhone X ekran değişiminden sonra ekran yakınlık sensöründe problem oluşur mu?

Bu sensör ekranın altında bulunur. Ekran değişimi esnasında eski ekranınızdan sökülüp yeni ekrana aktarılır. Eğer kırılmış camın altında bulunan ekran karartma sensöründe bir arıza oluşmamış ise ekran değişimi sonrasında da yakınlık sensöründe herhangi bir sorun oluşmaz.

  • iPhone X ekran değişimi sonrası 3D Touch özelliğinde problem oluşur mu?

Servimizde yaptığımız iPhone X ekran değişimi sonrasında 3D Touch duyarlılığında herhangi bir kayıp yaşanmaz.


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz