Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
iPhone 6 Kamera Camı Değişimi – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-322">

iPhone 6 Kamera Camı Değişimi

Apple iPhone 6 ve 6 Plus önceki modellerine göre biraz daha hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle kamera koruma haznesinin kasa dışında bırakılması bu parçanın darbelere açık hale gelmesine sebebiyet vermektedir.

iPhone 6, 6,9mm ve iPhone 6 Plus, 7,1mm inceliktedir, ancak kamera haznesi bu inceliğin dışında kalmaktadır.

Bu bölüm metal hazne ve cam olarak 2 parça halindedir. Aldığı darbenin şiddetine göre cam ve metal hazne kırılabilir çizilebilir. Bu iki parçanın da değişimini yapıyoruz.

KASANIN DEĞİŞMESİNE GEREK OLMADIĞI İÇİN BU İŞLEM EKONOMİKTİR.

Eğer darbe şiddeti fazla ise kamerada arıza yapabilir, netleme yapmayabilir veya karanlık çekebilir.Bu durumda kameranın da değişmesi gerekir.

iPhone 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus, iPhone 8, 8 Plus modellerinde karşılaştığımız kamera haznesi sorunlarına aynı gün çözüm sunuyoruz. Cam ve metal stoklarımızda mevcut olup değişimini yapıyoruz.

Servisimize ulaşarak bu işlemi yaptırabilirsiniz, servisimize uzak bir yerdeyseniz kargo ile güvenle gönderim yapabilirsiniz.

iphone servis ankara, iphone teknik servis ankara, iphone tamir ankara

DETAYLI BİLGİ 
Detaylı bilgi sahibi olabilmek için 03122291572 – 03122316081  numaralı telefonlarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ WHATSAPP DESTEK İÇİN 05068003000 LÜTFEN REHBERİNİZE KAYDEDİN.

 


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz