Warning: Use of undefined constant ‘the_ratings’ - assumed '‘the_ratings’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/vhosts/sarsaniletisim.com/httpdocs/wp-content/themes/enigma/page.php on line 1
KARGO GÖNDERİMİ – iPhone Servis Ankara ClickCease class="page-template-default page page-id-1195">

KARGO GÖNDERİMİ

Ücretsiz Kargo Hizmeti

Türkiye’nin her yerinden arızalı cihazlarınızı servis merkezimize ücretsiz kargo hizmetimizle ulaştırabilirsiniz.

İşlemlerinizi hızlandırmak için arızalı cihazlarınızı ofisinizden, işyerinizden, evinizden belirlediğiniz saatte kurye aracılığı ile teslim alıyoruz. Arıza tespit işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sıvı temaslı,yüksek hasarlı gibi teste alınması ve incelenmesi gerekmeyen cihazlarınızı gün içerisinde teslim ediyoruz. Firmamız YURTİÇİ KARGO ile anlaşmalı olarak çalışmaktadır.Kargo gönderimlerinizde anlaşma (Gönderi) kodunu alıcı kısmına yazmanız yeterlidir. Gönderilerinizi YURTİÇİ KARGO şubelerinden yada 444 99 99 YURTİÇİ KARGO hizmet numarasını arayarak kapınızdan aldırabilirsiniz. Kargonuz servis noktamıza ücretsiz olarak 24 saat içerisinde teslimi yapılır.

Servis noktamıza gelen kargonuz, siz değerli müşterilerimize cihazınızın Servis Kaydı yapıldıktan sonra telefon ile alındı bilgisi verilecektir.

Gönderimden sonra kargonuzun takibini buradan yapabilirsiniz.

Kargo Kodları:

Yurtiçi Kargo: 340632686

Sarsan İletişim Kargo gönderiminizdeki yapılması gerekenler;

  • Kargonuzun içerisine mümkünse ürünün sorunlarını yada ne yapılması gerektiğini belirten ufak bir not kağıdı bırakınız.
  • Kargonuzun gönderiminde cihazınızın yanında kesinlikle (Aksesuar, Sim Kart vs. ) gibi ürünler koymayınız.
  • Orjinal kutu içerisinde gönderiminizi yapmanız tavsiye edilir.
  • Cihazınızın gönderimini yapmadan önce yedeğini (backup) almanız önerilir
  • Yurtiçi Kargo harici yapılan farklı firma kargolarındaki gönderimlerinizde ödemesi yapılmış olarak bize ulaştırınız.Cihazınızda oluşabilecek tüm sorunlarda iPhone Teknik Servis Sarsan İletişim merkezimize arıza işlemlerini danışabilirsiniz.
Çağrı Merkezimiz : +90 312 229 15 72 +90 506 800 30 00


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button
× Mesaj Yaz