ClickCease class="page-template-default page page-id-1238">

Apple iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

Apple iPhone Ekran ve Ön Cam Değişimi Fiyat Listesi

Fiyatlar 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir.

iPhone orijinal ön cam değişimi 30/45 dk. ekran değişimi 30 dk. sürmektedir. Bu hizmetler 6 ay yedek parça ve işçilik garantisiyle yapılır. Onarım sırasında cihazınızda herhangi bir veri kaybı olmaz.

iPhone ModelleriÖn cam değişimi fiyatı
iPhone 6179 TL
iPhone 6s199 TL
iPhone 6 Plus229 TL
iPhone 6s Plus249 TL
iPhone 7249 TL
iPhone 7 Plus279 TL
iPhone 8279 TL
iPhone 8 Plus299 TL
iPhone X599 TL
iPhone XR689 TL
iPhone XS789 TL
iPhone XS Max989 TL
iPhone 11789 TL
iPhone 11Pro1239 TL
iPhone 11ProMax1339 TL
iPhone 12 Miniyakında..
iPhone 12yakında..
iPhone 12 Proyakında..
iPhone 12 Pro Maxyakında..

iPhone Ekran Değişim İşlemi

Telefonunuz düşme sonucu ekranı karardıysa, kırıldıysa, telefonu açtığınızda ses geliyor ama görüntüsü gelmiyorsa, ekranınızın üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş veya dokunmatiği çalışmıyorsa maalesef LCD ekranınız zarar görmüş, esnemiş veya kırılmıştır. Bu veya buna benzer sorunların herhangi biriyle karşılaştıysanız ekranınızın yenisi ile değişmesi gerekmektedir.

iPhone kırık ekran değişim işlemi iPhone Teknik Servis Sarsan İletişim’de ortalama 30 dk. sürmektedir.

Buradaki arızalar dışında farklı bir sorununuz varsa bizi hemen arayarak yardım alabilirsiniz.

iPhone Ön Cam Değişim İşlemi

iPhone marka telefonunuz yere düştü ve ekranın ön kısmındaki cam çatladıysa sadece ön cam değişimi yaparak ekran değişim masrafını minimize edebilirsiniz. Ön cam değişim işleminde, LCD ekranınız ve dokunmatiğiniz değişmez. Sadece ön kısımdaki cam değişir ve işlem sonrası ekranınız telefonu aldığınız ilk günkü görüntüsüne kavuşur. Ön cam değişim işlemi için profesyonel ve yüksek maliyet gerektiren cam değişim makineleri gerekir.

iPhone kırık ön cam değişim işlemi iPhone Teknik Servis Sarsan İletişim’de ortalama 30/45 dk. sürmektedir.

iPhone Pil Değişim İşlemi

Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç bir pil ömrü sonsuza dek sürmemektedir. iPhone marka telefonunuzun kullanıma bağlı olarak belli bir süre sonunda pil ömrü biter ve değişmesi gerekir. Telefonunuzun pil göstergesi yüzde 80 iken bir anda yüzde 30’lara veya yüzde 20’lere düştüğünü görebilirsiniz. Veya pil göstergesi sürekli olarak yüzde 100’ü gösterirken siz telefonu kullandığınız sırada bir anda kapabilir. Ya da telefonunuzu şarj ederken yüzde 40’ta görünen pil göstergesi birden yüzde 90’ı gösterebilir. Şarjdan çıkarttığınızda yüzde 50’ye hemen düşebilir. Bu veya bunlara benzer durumlarda pilinizin ömrü bitmiş veya sonlarına geldiğini göstermektedir. Pil değişimi sonrası telefonunuzun şarj süresi eski performansına kavuşmaktadır.

iPhone için pil değişim işlemi iPhone Teknik Servis Sarsan İletişim’de ortalama 10 dk. sürmektedir.

iPhone Kasa Değişim İşlemi

Apple iPhone telefonları fabrika çıkışı itibariyle alüminyum alaşım kasaya sahiptirler. Kullanıma bağlı olarak bu telefon kasaları çizilebilir, kırılabilir, ezilebilir, bükülebilir veya belli bir süre sonra deforme olabilir. Deformasyona uğrayan iPhone telefonlarınızın kasalarını sıfırı ile değiştirerek ilk günkü yeni görüntüsüne kavuşturuyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey mağazamıza uğramak veya anlaşmalı olduğumuz kargo ile tarafımıza ücretsiz göndermek.

Kasa değişim işlemi iPhone Teknik Servis Sarsan İletişim’de ortalama 60/90 dk. sürmektedir.

Telefonumu Kargo İle Göndermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Telefon arızası için mağazamıza gelemeyen müşterilerimize ücretsiz kargo hizmetimiz vardır. Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ile tarafımıza ücretsiz gönderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken size en yakın Yurtiçi Kargo şubesine gitmek veya kargoya gitmek için zamanınız yoksa müşteri hizmetlerini arayarak kurye çağırabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 99 99

– Kargo poşetinin Gönderici kısmına kendi bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.
– Alıcı kısmına 340632686 nolu anlaşma kodumuzu yazmanız yeterli olur.
– Kargo görevlisine paketin alıcı ödemeli olacağını söylemeniz yeterli olacaktır.

Adresimiz


APPLE İPHONE TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

Call Now Button